Doprava zdarma k nákupu nad 3 000 Kč. Osobní odběr zdarma. Vyzvedávejte ve Why not Špejchar, V Ladech 1020, Praha 4 – Šeberov. 
+420 731 112 286 | info@sparitual.eu
0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Slow Beauty® for the Fast World

Mluvíme řečí těla

Prémiové složení našich produktů nabízí vše, co zdravá pokožka potřebuje. Kolekce v péči o tělo obsahuje vzácné přírodní ingredience, které se využívaly v antických lázních starověkého Říma. Každý produkt má na obale postup unikátního Slow Beauty rituálu, který Vám pomůže zpomalit a poskytnout svému tělu, co potřebuje.

Tyto rituály s produkty SPARITUAL si můžete užít v klidu domova nebo v řadě profesionálních salónů a spa po celém světě.

Pokožka je naším největším orgánem. A proto je třeba pečovat o celé tělo se stejnou láskou, kterou většinou věnujeme pouze části nad svým dekoltem. K tomu ve SPARITUAL využíváme přírodní receptury z těch nejvzácnějších ingrediencí, které ve spojení s rituály povznáší péči o sebe na každodenní zážitek.

Příběhy vůní

Pelargonie / Cedr

Oddejte se povznášejícímu Slow Beauty rituálu s aroma pelargonie a cedru. Zemité tóny cedru jsou ideální pro uzemnění, zatímco svěží nádech pelargonie oživí každou buňku. Spojení pelargonie s cedrem pro tu nejsmyslnější masáž Vašeho těla.
Zjistit více

Jasmín / Noční hyacint

Nechte své tělo hýčkat povzbuzujícím Slow Beauty rituálem s aroma jasmínu a nočního hyacintu. Sladká vůně jasmínu navodí pocit uvolnění, zatímco exotický noční hyacint zklidní pokožku a probudí Vaše smysly.
Zjistit více

Citrus / Kardamom

Dopřejte si regenerační Slow Beauty rituál s citrusovým kardamomem. Omlazující citrus rozproudí energii, zatímco hřejivý kardamom chrání Vaši pokožku.
Zjistit více

Earl Grey

Dopřejte si terapeutický Slow Beauty rituál s Earl Grey, který zklidňuje pokožku a konejší smysly.
Zjistit více
SLOW BEAUTY® FOR THE FAST WORLD
© Developed by iSites