Doprava zdarma k nákupu nad 3 000 Kč. Osobní odběr zdarma. Vyzvedávejte ve Why not Špejchar, V Ladech 1020, Praha 4 – Šeberov. 
+420 731 112 286 | info@sparitual.eu
0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Slow Beauty® for the Fast World

O nás

Shel Pink - zakladatelka značky SPARITUAL

V roce 2004 jsem založila společnost SPARITUAL, udržitelnou, veganskou beauty značku inspirovanou pomalou krásou, kulturou wellness & spa a uměním péče o sebe sama.
Ještě než se holistický přístup k životu stal mainstreamem, moje maminka se mi, už jako malé, snažila vštípit důležitost organického stravování, pravidelných masáží, alternativních léčebných metod a minimalizaci příjmu toxinů. Během mých vysokoškolských let to pro mě byl vždy přirozený způsob života, ctící jógu, meditaci a Ayurvédu, který formoval základ principům mého vnímání.

Čistá a netoxická kosmetika

Věříme, že cesta k sebepoznání vede přes zpomalení, a proto jsme se rozhodli k vytvoření čisté, netoxické kosmetiky nejen pro profesionální salóny a hotelová spa, ale i domácí hýčkání.
Zobrazit produkty

Historie

Naše kořeny jsou pevně spjaty s antickými i současnými lázeňskými léčivými tradicemi – se skutečným zdrojem péče o sebe. Naše produkty a postupy byly speciálně vytvořeny tak, aby Vás propojily s rituály pomalé krásy a povzbudily k relaxaci, výživě a návratu do stavu celistvosti. Přinášíme Vám to nejlepší z přírody a nabízíme uchopitelné a praktické způsoby, jak zpomalit a žít v souladu s přirozeným způsobem života.

Objevte krásu v sobě a ve svém okolí

Věřím, že péče o sebe je forma umění jako malířství, poezie a tanec. Vybízím Vás k tomu, abyste se v této péči stali mistry a přijímali své tělo s úctou a obdivem. Abyste se o něj starali jako o svůj posvátný chrám a tím transformovali vztah s Vaším okolím ve svůj prospěch.

Jsem vděčná za krásu ve Vaší přítomnosti a přítomnost ve Vaší kráse.

AGLAIA SPIRIT s.r.o.

Výhradní distributor značky SPARITUAL pro Českou republiku a Slovensko

Tereza a Petra

Jsme duo Tereza Dvořáková & Petra Rejtharová a distribuci značky SPARITUAL jsme převzaly v červnu 2023. Tereza má profesní znalosti v oblasti manikúry, pedikúry a kosmetiky a Petra v marketingu a PR. Zázemí firmy máme ve vlastním salónu Why not Špejchar na Praze 4 – Šeberov.

Když přišla příležitost převzít distribuci, měly jsme obě hned jasno v tom, že nás bude nesmírně bavit starat se o značku s filosofií, která je nám oběma více než blízká.

Servis a podpora

Budete-li cokoliv potřebovat, ozvěte se nám telefonicky nebo po e-mailu. A my se budeme těšit na osobní setkání během předem ohlášených školení, na veletrhů nebo osobních setkání.

Uděláme vše pro to, aby Vaše zkušenost s touto krásnou značkou byla co nejlepší!

Vaše Tereza & Petra

Objevte krásu v sobě a ve svém okolí

Věříme, že péče o sebe je forma umění jako malířství, poezie a tanec. Vybízíme Vás k tomu, abyste se v této péči stali mistry a přijímali své tělo s úctou a obdivem. Abyste se o něj starali jako o svůj posvátný chrám a tím transformovali vztah s Vaším okolím ve svůj prospěch.

Jsme vděčni za krásu ve Vaší přítomnosti a přítomnost ve Vaší kráse.
Zobrazit produkty
SLOW BEAUTY® FOR THE FAST WORLD
© Developed by iSites