Doprava zdarma k nákupu nad 3 000 Kč. Osobní odběr zdarma. Vyzvedávejte ve Why not Špejchar, V Ladech 1020, Praha 4 – Šeberov. 
+420 731 112 286 | info@sparitual.eu
0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Slow Beauty® for the Fast World

Ochrana osobních dat

Vaše osobní údaje slouží výhradně k účelům bezproblémového vyřízení objednávek, a pokud zadáte „souhlas ke zpracování pro marketingové účely“, potom i k zasílání newsletterů, nabídek a akcí e-mailem. Jak to děláme se níže dozvíte na této stránce.

Osobní údaje zákazníků uchováváme v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů.

Veškerá data, která od vás získáme při registraci, pečlivě chráníme před potenciálním zneužitím.

Kdykoliv můžete požádat o jejich změnu či vymazání.


KDYŽ DÁTE SOUHLAS K REGISTRACI NEBO NAKUPUJETE

Pokud u nás nakupujete, musíme mít Váš "SOUHLAS se zpracováním údajů " (tzv. Souhlas s registrací) pro vyřízení a doručení objednávky. Tento souhlas zaškrtnete při registraci.

1. Tímto udělujete souhlas společnosti AGLAIA SPIRIT s.r.o. (distributory značky SPARITUAL), se sídlem Mezi rybníky 376, Praha 4, IČ 19089252, DIČ CZ19089252 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“), zpracovával/a následující osobní údaje:

- Jméno a Příjmení
- Adresu (případně fakturační adresu)
- Emailovou adresu
- Telefonní číslo


2. Kupující souhlasí se zpracováním těchto svých osobních údajů společností AGLAIA SPIRIT s.r.o., se sídlem Mezi rybníky 376. Praha 4, 14900, IČ 19089252, DIČCZ19089252: jméno a příjmení, adresa pro doručování zboží, fakturační adresa, adresa elektronické pošty, telefonní číslo (dále jen „osobní údaje“).


3. Osobní údaje kupujících požadované v objednávkovém formuláři shromažďuje prodávající AGLAIA SPIRIT s.r.o. v nezbytném rozsahu za účelem realizování kupních smluv, zjištění zpětné vazby kupujících a informování kupujících. Kromě osob a společností dopravujících zboží a správce e-shopu nebudou osobní údaje prodávajícím bez předávány třetím osobám.


4. Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem:

a. zřízení a administrace uživatelského účtu;
b. nabídnutí pohodlnějšího nákupního zážitku.

5. Souhlas udělujete na zpracování po dobu 5 let a to za účelem:

a. zřízení a administrace uživatelského účtu, pokud tuto dobu neprodloužíte. K prodloužení dochází aktivním využíváním uživatelského účtu, čili při každém přihlášení do uživatelského účtu.

b. nabídnutí pohodlnějšího nákupního zážitku.

6. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem osobních údajů, osobní údaje však mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:

a. Isites.cz – IT firma spravující e-shop
b. firma zajišťující přepravu zboží – dle Vašeho výběru : Zásilkovna
c. účetní firma DULEK s.r.o.
7. Osobní údaje nebudou předány mimo území EU.

8. Souhlas se zpracováním lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním dopisu, emailu na info@sparitual.eu

9.Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle Nařízení máte právo:

Vzít souhlas se zpracováním osobních údajů kdykoliv zpět, toto zpětvzetí bude mít za následek ukončení rozesílky e-mailových obchodních sdělení, popř. na vlastní žádost fyzické odstranění osobních údajů z databáze e-mailového nástroje. Požadovat po Správci informaci, jaké vaše osobní údaje zpracovává, vyžádat si u Správce přístup k vašim zpracovávaným osobním údajům a požadovat jejich kopii, u automatizovaně zpracovaných osobních údajů na jejich přenositelnost, nechat vaše zpracovávané osobní údaje aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení jejich zpracování, nebo požadovat po společnosti výmaz vašich osobních údajů, pokud se nejedná o osobní údaje, které je Správce povinen nebo oprávněn dále zpracovávat dle příslušných právních předpisů, na účinnou soudní ochranu, pokud máte za to, že vaše práva podle nařízení byla porušena v důsledku zpracování vašich osobních údajů v rozporu s tímto nařízením. případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se obrátit na Správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

KDYŽ SE PŘIHLÁSÍTE K ODBĚRU NEWSLETTERU

Zákazníci, kteří s námi chtějí zůstat v kontaktu, musí při registraci dát SOUHLAS se zpracováním osobních dat pro marketingové účely. Jen tak mohou dostávat Newsletteru a pravidelné informace o slevách a akcích.


1. Zaškrtnutím „Souhlasu se zpracováním osobních dat pro marketingové účely“ zákazník vyslovuje svůj výslovný souhlas s používáním jeho e-mailové adresy a telefonního čísla společností AGLAIA SPIRIT s.r.o. (provozovatelem e-shopu SPARITUAL) k účelům: zasílání pravidelného emailového zpravodaje, informací ohledně nabízeného zboží, služeb nebo podniku prodávajícího. Každý zákazník má možnost kdykoliv odhlásit odebírání emailového zpravodaje kliknutím na odkaz/požadavek „Odhlašte se“ ve spodní části obdrženého emailového zpravodaje.


Vždy můžete požádat o vymazání dat z našich databází, a to žádostí zaslanou na náš e-mail info@sparitual.eu
SLOW BEAUTY® FOR THE FAST WORLD
© Developed by iSites