Zasazení semínka


Historie společnosti


"SpaRitual je vědomě ekologická spa lifestylová značka. Naše odhodlání vyvíjet se ekologickým směrem je základním kamenem naší značky. Podporou SpaRitual podporujete ekologické povědomí a směr ke komplexní kráse."

Shel Pink, zakladatelka SpaRitualu


Shel Pink je kosmetická průmyslová vizionářka a environmentální aktivistka. Vyrůstala v domácnosti, která byla ekologicky uvědomělá a aktivní v lázeňské tradici. Shel možná právě žije svůj karmický osud. Poté, co vystudovala umění a fotografii na University of Michigan, stala se spoluzakladatelkou a kreativní ředitelkou módního domu LOBA, kde navrhovala oblečení pro butiky a obchodní domy.

V průběhu doby se její obdiv ke všemu holistickému stal hluboce zakořeněnou potřebou. Poté, co se v roce 2001 připojila k manželově rodinnému podniku Orly International, ponořila se zcela do vnitřního fungování kosmetického průmyslu. Uvědomila si, že svým rozhodnutím může ovlivnit své děti a budoucí generace.

S vlastní osobní historií a uvědomělou vizí lepší budoucnosti se více zaměřila na realizaci "vědomě krásné" life-stylové značky. Přesvědčena, že svět byl připraven přijmout zdánlivě protichůdné eko/luxusní koncepce, založila v roce 2004 SpaRitual. Aktivní síla změny a jeden krůček ke "spiritual". Značka oslavuje prastarou lázeňskou tradici, nabízí řadu veganských produktů a lázeňských rituálů, které ctí zdraví klienta.

Dnes se SpaRitual produkty používají v nejlepších lázních po celém světě. "Stále je čas zasáhnout, ale vhodná doba je tento okamžik."