Sole Mate Hydrating Foot Balm


Oblíbený prostředek k péči o nohy:

Hydratační balzám Sole Mate Hydrating Foot Balm. Je vyroben pouze z certifikovaných organických složek v koncentraci 76%. Fair Trade bambucké máslo, tamanu olej, Aloe vera a olej z Baobabu určují vlastnosti tohoto výrobku.

Balzám je velmi hutné konzistence a je charakteristický rychlými účinky. Organické lipidy se vyznačují pomalejším průnikem do keratinových vrstev než živočišné tuky, případně silikony. Tímto mechanizmem je docíleno dlouhodobé hydratace tkáňových buněk. V keratinových tkáních velmi dlouho ulpívají a tím zvyšují dlouhodobě elasticitu kůže. Prostředek je velmi vhodný na praskající paty. Hojivé účinky jsou podpořeny dezinfekčními účinky tamanu. Antimykotické účinky bojují v této lokalitě s nejčastější infekcí sporů plísní. Aloe Vera podporuje hydrataci a je známa hojivými účinky. Ovocná kyselina získaná z Papay narušuje keratinovou vrstvu a umožňuje ostatním složkám prostupovat do epidermis.

Velmi zajímavou složkou je olej z plodů Baoba. Stromy, které se dožívají věku několika tisíc let, lze najít na Madagaskaru a také v jižní části Austrálie. Lisováním plodů je získáván olej s obsahem velkého množství proteinů a vitamínů. Kompozice všech biologicky aktivních substancí tvoří skvělý prostředek k péči o nohy.

Balzám je vyráběn ve dvou velikostech 100 a 225 ml. Je využíván samotnými pedikérkami při jejich práci a je oblíbeným prostředkem pro domácí péči. V rámci našeho salonu je tento prostředek jedním z nejčastěji prodávaných.