Sole Mate callus remover


Další mimořádný výrobek SpaRitual slouží k velmi rychlému změkčení rohové vrstvy kůže. Při odstraňování keratizátů je u všech ostatních změkčovadel nutné dlouhodobé působení v zábalu. Sole Mate callus remover díky svému složení a gelové formě významně zkracuje časovou náročnost celé operace. Jedná se o druhou generaci, kterou SpaRitual v krátké době uvedl na trh.

Pedikérka po nanesení prostředku prakticky okamžitě pracuje na snesení keratinové vrstvy. Pedikérky, které se seznámily s první generací výrobku byly efektem nadšeny. Nová vylepšená forma se opírá o účinky velmi silné ovocné kyseliny získané z Papayy. Tamanu olej disponuje velmi silnými protizánětlivými, antibiotickými a antimykotickými účinky. Další ingrediencí je Arganový olej. Přezdívá se mu tekuté zlato z Maroka. Bezesporu jeden z nejvzácnějších komponentů s obrovskou škálou pozitivních účinků na kůži, vlasy a nehty. Antioxidační, hydratační a zvláčňující účinky jsou typické pro esenciální nenasycené mastné kyseliny např. ferulová, dále karotenoidy, steroly a polyfenoly.

Samozřejmě tento výrobek disponuje tradiční výbavou SpaRitual. Je vyroben pouze z veganských komponent. Celý je zkonstruován, tak aby nebyl v žádném rozporu s přírodou. Obsahuje 83% organických ingrediencí. Všechny tyto vlastnosti jsou certifikované a uvedené na recyklovatelném obalu. Vyrábí se ve dvou velikostech. Velký s pumpičkou 470ml a malý s aplikátorem 118 ml.

Vzhledem k výše uvedeným vlastnostem se domníváme, že tento výrobek může směle soutěžit o Zlatý pohár.