Speciální podlaky


Lacquer Lock® – proti loupání nehtů


Tento specifický podlak je konstruován tak, aby umožnil dobré přilnutí na přirozené nehty a zabezpečil u loupajících se nehtů dobrou soudržnost a zapečetění.

15 ml, obj. č.: 84100
118 ml, obj. č.: 84104


Resurface – korektor pro rýhované a zabarvené nehty


Vyhlazující podkladový lak
Vyhlazuje drsný povrch nehtů a vyplňuje rýhy pro vytvoření stejnoměrného základu pro barvu. Obsahuje rostlinná vlákna, sójový protein, aloe vera a bambusový extrakt.

15 ml, obj. č.: 84115


Nutri-Thick – pro poškozené a měkké nehty


Podkladový lak,
budovatel nehtu s vápníkem, kalciová podpora pro vaše nehty. Tento zpevňovač nehtů obohacený kalciem posiluje a zvyšuje pružnost pro získání silnějších, pevnějších a odolnějších nehtů. Obsahuje zelený čaj, ginko bilobu, vápník a obilný protein.

15 ml, obj. č.: 84410
118 ml, obj. č.: 84414


Protein Boost – pro tvrdé, nepružné nehty


Proteinový posilovač nehtu
Posiluje křehké, tvrdé, lámavé, suché nehty díky svému složení obohacenému o proteiny. Spojuje k sobě vrstvy nehtů, sceluje a posiluje volný okraj, zabraňuje lámání. Obsahuje sójový protein, kaktusový a okurkový extrakt a ovesný protein.

15 ml, obj. č.: 84400

118 ml, obj. č.: 84404Veganské, bez di-butyl ftalátů, bez toluenu a formaldehydu, formaldehydové pryskyřice.Lahvičky jsou opatřeny patentovaným uzávěrem Plum Cap©, který umožňuje lehké otevření lahvičky, neklouzavé uchopení a přesnou aplikaci přípravku.