Péče o kůžičku


Nechejte se inspirovat:

Připravili jsme do soutěže o Zlatý pohár pět výrobků pro péči o ruce, nehty a kůžičku – PDF ke stažení ZDE.


Cuti-Clean® Cuticle & Stain Remover


Změkčovač a odstraňovač kůžičky
Jemně změkčuje kůžičku a současně odstraňuje nečistoty a odumřelou tkáň. Je také vynikající na pedikúru. Jednoduchý a praktický uzávěr s kapátkem zajišťuje jednoduchou, přesnou a hygienickou aplikaci.

15 ml, obj. č.: 84500
118 ml, obj. č.: 84504

Cuti-Quench® Cuticle Créme


Vyživující krém na kutikulu a pokožku
Ošetřuje hrubé, suché ruce a kůžičky a podporuje zdravé nehty díky silnému antioxidačnímu složení tvořené ze 76 % z certifikovaných ingrediencí. Obsahuje sójový protein, kaktusový a okurkový extrakt, antioxidant z manga. Používá se v kombinaci s výživou Cuti-Cocktail (84510).

15 ml, obj. č.: 84520


Cuti-Cocktail® Nail & Cuticle Oil


Olej na nehty a kůžičku
Tento zvláčňující olej proniká lůžkem nehtu, aby zjemnil kůžičku a podporoval zdravý růst nehtu. Obsahuje olej z pupalky, hroznových semen a aloe. Je parfémován aromatickými extrakty ze zázvoru a jablek Fuji. Jednoduchý a praktický uzávěr s kapátkem zajišťuje jednoduchou, přesnou a hygienickou aplikaci. Používá se v kombinaci výživou Cuti-Quench (84520).

15 ml, obj. č.: 84510
118 ml, obj. č.: 84514

Cuti-Cocktail® Pen & Pusher


NOVINKA!
Tento zvláčňující olej proniká lůžkem nehtu, aby zjemnil kůžičku a podporoval zdravý růst nehtu. Obsahuje pupalku dvouletou, hroznový olej a Aloe olej. Provoněná zázvorem a výtažky z Fuji jablka. Olejová tužka s aplikátorem na zatlačování kůžičky pro pohodlné použití.

1,8 ml, obj. č.: 84525Vegan, bez syntetických barviv, parabenů a petrochemie, biologicky rozložitelné.