Tři nové organické mlhy, Vegan Spa Collection


Zajišťují čistotu a osvěžení prostředí. Vyrábí se ve třech variantách: 70% esenciální olej s výtažky zázvoru. 70% esenciální levandulový a 70% organický esenciální olej s výtažky z pelargonie. Každá z vůní má své specifické účinky a proto se používá cíleně.

Stimulující nebo zklidňující účinky mohou při správném použití významně ovlivnit pohodu, harmonii mysli a celkového rozpoložení organizmu. Aromaterapeutický efekt vzniká na základě interakce čichového centra a ostatních součástí organizmu na různých úrovních. Efekt ovlivnění psychické pohody vzniká v řádu desítek sekund. Tento prostředek lze používat s velmi dobrým efektem například před spaním.

U těchto prostředků je využita tzv. Ionsphere technologie. Aerosol obsahuje v rozprášených molekulách mikrominerály, hydratizující složky Aloe a chlorofyl. Substanci rozstřikujeme v podobě mlhy nad zákaznicí a necháme volně dopadnout na pleť. Působí tedy vně i vnitřně. Chrání před volnými radikály.

Jedná se o zcela nový rozměr působení na zákaznice. Mlha se používá jako první krok v technologiích péče o ruce, nohy, případně před masáží. Symbol Vegan zaručuje čistotu a původ ingrediencí. Další významný kvalitativní faktor je známka CERTIFIED ORGANIC INGREDIENTS. U značky SpaRitual je běžné, že všechny obaly jsou recyklovatelné a komponenty jsou získávány principy Fair trade.

Tento prostředek jsme přihlásili do soutěže o Zlatý pohár pro jeho mimořádné účinky a také díky skutečnosti, že značka SpaRitual nabízí mlhy jako jediná v oblasti péče o tělo, ruce a nohy.